Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz Synthwave #7665 üzenetére

    South Park 14 évadját tavaly másfél hónap alatt végignéztem. O.o Az tényleg nagyon jó... Másik ilyen betek amcsi sorozat az Amerikai fater volt most tavasszal. Elkezdtem még a Simpson családot is, de az első évad alapján annyira nem jött be (bár vannak elég fájdalmas ökörségek benne, de nem az a megállás nélküli rekeszizomgyilok, amit igazán szeretek... majd egyszer talán azt is). Viszont a Family Guy-ról nagyon sok jót hallottam már, szóval annyira azért nem lehet rossz, sőt, amit láttam belőle, az már nagyon megfogott. :DDD

    #Crystalheart: Sunabuzi. ;]

    #hoffman_: Hamar kész leszel vele úgy nézem. :U Nézel valami mást is mellette?
    Javaslom Bleach után nézzél meg néhány rövidebb darabot is, valami jó komolyat, mielőtt belekezdenél egy újabb hosszabb adagba.
    Második ilyen nagyobb projectnek meg (tucatshounen, no oszt mivan, jó az ;] ) elkezdheted a Naruto-t (Shippuuden-től lesz csak igazán érdekes, de az első szakasz is nagyon jó, fillerek meg úgy szódával elmennek), vagy a Fairy Tail-t. Bleach, és ez a másik kettő, amit én nézek ilyen hosszabb, még be nem fejezett sorozatokat, de nálam a "tetszés szerinti" sorrend: 1. Naruto, 2. Fairy Tail, 3. Bleach. :U Bár a Fairy-nek még nem igazán derült ki a fő sztorija, bár kezd összeállni szép lassan a kép. Eléggé az elején van még (holnap jön a 98. rész). De heti 1 rész belőle pont jó.

    #Ijk: "403 Forbidden". :F

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák