Új hozzászólás Aktív témák

  • Darth_Revan

    veterán

    Hidan no Aria-val most végeztem, overall nem rossz, csak néha már zavart az eltúlzott cenzúra...nálam azok közé az animeok közé tartozik, aminek szívesen látnék folytatást (mondjuk amiben Rie-chan főszereplő, annak jöhet folytatás <3), de sajnos ez nem fog bekövetkezni...

    Anime-ok ára azért tűnik irreálisan magasnak, mivel TV-ben leadott epizódok után a készítőknek 0 hasznuk van, sőt néha még ők fizetnek, hogy leadhassák a TV-ben, TV-ben leadott anime gyk csak "reklám", a pénz az eladott DVD és Bluray lemezekből jön. 3000 eladott példánynál van a képzeletbeli "határ", hogy jövedelmezőnek számítson, amelyik anime ezt eléri az esélyes új évadra, 6000 eladott példánynál már majdnem biztos az új évad és 10.000-nél számít óriási sikernek, ekkor már 100% az új évad. HnA első lemezét vártnál sokkal többen megvették, 4007 BR + 2349 DVD, összesen 6,356 eladott példány, ami bőven reményt adott a rajongóknak 2. évadra, de a producerek már le is lőtték a rajongókat és közölték, hogy ez "kevés" és nem lesz 2. évad :W

    Lotte no Omocha!-t is megnéztem, ez kevésbé jött be mint Aria, erről nem tudom, hogy adtak-e el eleget 2. évadhoz...

    Viszont Denpa Onna is túllépte a 6000 eladott példányt (6.628) és a készítők is látnak esélyt 2. évadra.

    u.i.: Csak én kezdem lassan viccesnek találni, hogy ha Rie-chan főszerepet kap egy anime-ban akkor az tuti egy lapos mellű, alacsony tsundere lány a karaktere? Na mind1, legalább nem kell új szerepet betanulnia :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák