Új hozzászólás Aktív témák

  • unclefucka

    senior tag

    válasz Archanon #5731 üzenetére

    Én is üdvözöllek Archanon!

    A Neon Genezis Evangelionnal -amit bandiras2 kolléga ajánlott- csak óvatosan, mert nagyon nem kezdőknek való!

    Én töménytelen ajánlás helyett inkább két oldalt ajánlanék:
    Az első az Anime Addicts, itt olvashatsz leírásokat az egyes animékről és értékelést is találhatsz hozzá, amit ugyan nem feltétlenül kell figyelembe venni, de érdemes a 8+ pontszámosokkal kezdeni, mert így nem fogsz beleunni az egész animézésbe mielőtt elkezdenéd. Később úgyis látni fogod, hogy mi érdekel a számtalan műfaj közűl.

    A másik oldal az AniDB, ez egy külföldi oldal, az előzőhöz képest itt a legfrissebb animéket is megtalálod és rengeteg plusz információt.

    Ha mégis ajánlanom kéne, akkor a Rosario to Vampire-t mondanám, mivel "ez indított el a lejtőn" :DDD

    Persze a másikat már ajánlotta [oWn]f4te, csak szvsz nem emelte ki eléggé, ez pedig a Kiss X Sis.

    A két ajánlásomból kitűnik, hogy én ecchi, comedy, pantsu, seinen vonalon vagyok aktívabb. Ha most még nem később étrelmet nyernek ezen kifejezések.

    És meglepő, vagy sem, de 31 évesen én is nézem a Naruto-t :K

    Ha esetleg gondjaid támadnának a hőn-áhított animék beszerzésében, akkor tolj egy hsz.-t vagy PÜ-t, megoldjuk a problémát valahogy. Ha más nem megosztom véled a kb. 500GB-nyi privát gyűjteményemet. ;)

    Üdv.: M

    Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

Új hozzászólás Aktív témák