Új hozzászólás Aktív témák

  • renji00

    aktív tag

    Fate/Zero és F/SN Unlimited Blade Works befejezve. Mondjuk csak az UBW második felét nem láttam még de újra néztem az egészet. Ufotable még mindig a legjobb animáció titulusát viszi és úgy gondolom taníthatnának pár stúdiót - Igen , rád nézek Toei. -
    Az élvezeti faktor maximális és elképzelhető hogy a közeljövőben nekirugaszkodnék még egyszer. Ami zavart az az, hogy ugye a Zero után a Stay Night egy shounen és ezzel nincs is baj, viszont 1-2 helyen nagyon éles a váltás a komor és könnyedebb hangulat között. Nem baj. Semmi sem lehet tökéletes. :N

    Éles váltás: Az baszta ki a biztosítékot amikor Ilya halála után dögölj meg Gilgamesh, te szar szemét szar alak, a főhős dühös, meg szomorú, meg el is temetik az önkéntes lolit, aztán egyszer csak teljesen más hangulat van 2 mondattal később és mosolygunk meg megy a love story. Aztán lehet csak én vagyok a hülye és nekem jött le rosszul. Vagy az is lehet hogy engem jobban érdekelt Ilya-chan halála mint a főszereplőket. dögölj meg Gilgamesh, te szar szemét szar alak

    A legutóbbi becsekkolás óta még lefutott a Kiniro Mosaic két évada. :C :C Nem tudok mást hozzáfűzni :DD

Új hozzászólás Aktív témák