Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Tüzi #22773 üzenetére

    "De azért, amint kiteszed egy 102-3-4-5-6-7 centis tévére, azonnal látni fogod a különbséget."

    Még szép, máskülönben mi értelme lenne a FullHD-nek? Ezt mondom én is, de úgy látom, sokan félreértik. Nem általánosságban mondtam neki, hogy nem éri meg az 1080p, hanem CSAK AZ Ő MONITORÁN nem éri meg azt néznie, mert nem lát semmi különbséget, csak helypazarlás. Aki teheti, az természetesen FullHD felbontásban animézzen, ez természetes. :K

    (#22775) [oWn]f4te: Miért, mi a gond az "é" betűvel? :)

    "A legtöbb régi show-ból nem igazán érdemes 1080p-s Blu-ray-t szedni, mert a remaster jórészt ízlésesen kivitelezett SD-upscale, 720p bőven megteszi, a képminőség így is ég és föld lesz - már amelyikből van ilyen encode tisztességes csapattól."

    Ez szintén igaz, de én egy komplett közösséget látok el animékkel, és igenis vannak bőven olyanok, akik már alig várják régi kedvencüket 1080p-ben (Pl. amikor felkerült az Elfen Lied, azt sem tudták, hogy szedjék). Szintén sokan szeretik a különféle extrákat (OST-k, borítók, extra CD-k, OVA-k, Specialok, stb.), már egy tucatnyi sorozatot cseréltem le kibővített változatra. Pedig néha az extra nagyobb, mint maga a sorozat. :)

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák