Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    Ijk és Nova96 erősen ajánlott, hogy ugorjátok át ezt a posztot, mert nem bírom ki, hogy ne írjak a Mirai Nikki Redialról.

    Ja és minor spoiler (?).

    Fél órás, remekbe szabott OVA kerekedett belőle, nekem végig tetszett és lehetett nevetni sokat rajta. Az lett benne amit vártam, azaz a harmadik Gasai Yuno történetét dolgozza fel. Többet nem lövök le, mert nagyon jó lett. Kicsit (ahogy elnézem) eltértek az eredeti Mirai Nikki végétől, de jó ez így. A BD változat elvileg hosszabb lesz, szerintem is elfért volna még vagy öt perc, mert így nagyon összecsapott lett. Az fog elvileg július végén kijönni?

    De tök büszke vagyok magamra, hogy angol subbal ment és mindent megértettem - igaz, párszor meg kellett álltanom, hogy értelmezni tudjam. Az angol egy primitív nyelv.

    És csudaszép vót 360p-ben :DD

    Jaigen, mangát azt biztos érdemesebb lesz elolvasni, ha kijön, mert az öt fejezetes és már az elsőben vannak olyanok, amik nem kerültek bele az OVA-ba.

    [ Szerkesztve ]

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák