Új hozzászólás Aktív témák

  • Caesarion

    aktív tag

    Végeztem a:
    Mabuharoval, amiben kellemesen csalódtam. Az eleje kezdődött egy in-medias-res_sel vagyis egyböl kezdi a mesét miszerint létezik egy iskola amiben a varázsképességüek járnak... az orvosi vizsgálaton a spec.doki szépen megmondja mindenkinek hgoy élete hátralevő részében összesen hány varázslatot tehet még. Ugyanis ez egy adott szám, aminek elhasználása után a varázsló(..lány) hamuvá lesz és... szóval mig az átlag varázserövel rendelkezök 8000 körül járnak, a legPRObb csaj 14000et birtokol addig szegény főhősünknek összesen 8 azaz nyolc darab varázslat adatott... szóval amig mindenki puffogtatja szabadon a varázslatait neki fel kell kötnie a gatyáját hogy ugy usszon meg mindent mintha csak egy átlag ember volna. A csavar ott kezdődik hogy egy szép napon kiderül hogy ö nemcsak a japán hypervarázslók génjeit is birtokolja, de európai ( román, svájci, angol...) felmenői is vannak és emiatt ha ö olyan összeroppanthatónak is tűnik mint egy frissen sült pogácsa, attól még a gyereke úgy tünik a legerösebb lesz aki valaha is élt. Emiatt egyszerre 3 csaj is igyexik a barátnöje lenni és megszerezni génjeit, vagyik ...igen végig ARRA megy ki a játék. DE! kiderül hogy bár csak 8at tud varázsolni szegény kölyök töröm a fejem de nem jut eszembe a neve.. az nem gyenge 8...

    a másik sorozat amivel végeztem a Yu Yu Hakuso, nemtom, erröl a sorozatrol kell egyáltalán mondanom valamit vagy midenki látta már A+on?

    Te is fiam, Bluetooth ?!

Új hozzászólás Aktív témák