Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz Psych0 #12944 üzenetére

    Biztos szépen hangzana valahogy így a szöveg, amikor pl. Minas Tirith-t emlegetik: "feheru varu rea meneh"... Jó, azért ennyire régre ne kalandozzunk vissza, de nem igazán értem mit kifogásolsz a "pesti akcentusban", meg abban, hogy nem elég régies. :U Amúgy szerintem nagyon jó szövegű, és a színészek is jól szinkronizálnak, a rendezés sem valami putri munka, odafigyeltek rá rendesen. Talán a legjobban sikerült - és természetesen jó - magyar szinkronok közé sorolnám. Ehh... Lehet megint LotR maratont kellene tartanom? Úgyis legalább 2 éve nem láttam őket egészben...

    De ilyenbe én inkább nem mennék bele, bár nem is lennék képes ez ellen ennél többel "érvelni". Ez már egyfajta nyelvsznobság nálad (visszatérve a Tolkien vs. Göncz-féle nyelvezetre is). ;] /bocsi/ Vagy nem is tudom, talán én vagyok "igénytelen".. de biztos nem tudnánk dűlőre jutni... Lényegtelen is. Neked nem tetszik az se. Nekem viszont dááá. ^_^

    A Crystal-lal való háborún is jókat mosolygok amúgy. :) De azért bírom.

    A videó meg... Na, ez új volt, köszi. :C

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák