Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FeRkE

    őstag

    válasz Viszlát #23652 üzenetére

    Megkerdezhetem, hogy ezek milyen hitelkartyak voltak? Én most kezdtem el egy Aqua Classicot használni (300£-os keretet kaptam).

  • Yeffy

    veterán

    válasz Viszlát #23652 üzenetére

    köszönöm a választ neked is, és a többieknek is!

    akkor ezek szerint van értelme. elgondolkodok rajta. az sem tűnik hülyeségnek, amit BMW001 írt, hogy a tankolások, bevásárlások arról kerülnek kiegyenlítésre. egyébként nem, még nem csekkoltam.

    gondolkodom rajta, bár megmondom őszintén, a brexit téma óta kicsit "megingott" bennem az, amit addig azért távolabbi célnak tűztem ki (állampolgi, akár letelepedés, mortgage, ilyenek). ok, nyilván nem basznak majd ki, főleg, hogy most lett új melóhelyemen final contractom, ahol a Union is kiáll értünk, külföldiekért, ha kell, jelezték is nekünk másnap, de azért mégis csak benne van az emberben, ha egy ország "fele nem látja szívesen" , és akkor még finoman fogalmaztunk, akkor nem b iztos, h megéri itt maradni hosszú távra. esetleg elgondolkodni egyéb angol nyelvterületeken.

    bár most jut eszembe, h a Barclays már kb fél évvel azután, h idejöttem, elkezdett bombázni a credit card igénylőlevéllel kb minden 2. hónapban (ha jól rémlik valami Ł1000-1200-as kerettel), plusz mióta múlt hónapban megjött az első fullos, havi overtime-os fizum, már az appjuk is dobálja fel, h akár Ł15k-s loant is igényelhetek, meg overdraftot (eddig ezek a fasorban se voltak)

    mindegy, ezek még csak kósza gondolatok, el kell azért egy jó időnek telnie, mire kialakul, merre megyek végül tovább az életem ezen szakaszában. addig is van bőven tennivaló.

    direct debitem van, akkor kicsit az is pumpálja felfelé? ez jó hír.

    demtam: asszem' az Argosban nincs az a 2-3 féle lapostípus, amit kinéztem, ha meg desktop lesz, azt én legózom össze, akkor egyértelműen kiesik. de köszi neked is a tippeket!

    norbertt: nincs jelenleg párom, de ezt is jó tudni, köszi!

    [ Szerkesztve ]

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Új hozzászólás Aktív témák