Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Devid_81

    nagyúr

    válasz fojtviki #16237 üzenetére

    Lehet, hogy be kell valaljam, mindegy majd leverem a delikvenseken a tobbletkoltseget ;]
    Gyorsban kellene es biztosan, a par napossal sincs semmi baj, de barmi bajsag van akkor vege es kicsusznak a hataridobol.

    ...

  • tildy

    nagyúr

    válasz fojtviki #16237 üzenetére

    Hetfon utaltam haza paypalon, este 10kor. Aznap le tudtam huzni a magyar szamlamra, tegnap reggel mar ott is volt.

    Lloydsos kulfoldi utalasnal valtozo, ha a fogado szamla fontszamla, az is atert mar ket nap alatt. Mig ha volt font->forint konverzio is, akkor 4-5 nap lett belole.

    "bocsánat, az előbb hülyeséget írtam, csekkoltam a megerősítő emailt és a netbankot, szóval nem a vásárlás napjával jelenik meg, hanem a könyvelés napjával, de egészen addig nyoma sincs sehol, hogy az a pénz el fog tűnni"

    De , van nyoma altalaban: az elerheto osszeg csokken. Ha nem csokkent nalad, na akkor kell szolni a banknak.

    "fizess ebay-en paypallal, nálam a paypalos vásárlások rendre nem jelennek meg sehol sem. sem a könyvelt egyenlegből, sem az elérhető egyenlegből nem vonódik le, hanem csak egy jó pár nappal később megjelenik a könyvelt listában a vásárlási dátummal"

    Mert valojaban akkor vonjak le,legalabbis szerintem.
    Erdekes volt ez a mostani utalasom hetfon, mar ott volt a magyar szamlamon a penz, de itt meg nem mutatta, hogy levontak volna. MAr kezdtem nagyon gazdagnak erezni magam ;] ;]

    Peter80:

    Ejjel 2kor fizettem ebay-en paypal-al, reggel 6kor mar a funds available sornal megjelent a csokkentett ertek. Ingyenes, basic account.
    Valami nalad nem okes...

    Szamladdal, vagy kartyaddal van osszekotve a paypalod?

    [ Szerkesztve ]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák