Új hozzászólás Aktív témák

  • PaladiN

    aktív tag

    válasz gregorik #62 üzenetére

    Sajna ez igy ebben a formaban nem igaz :(
    A muszaki dolgok nem olcsobbak, legalabbis ahol eddig sikerult megneznem ott nem, eppenhogy dragabbak ha nem is sokkal. Viszont ez nem biztos mivel most csak azokra a boltokra van ralatasom amik bent vannak a centre-ben. Ez oan mintha magyarorszag arairol a Vaci utca alapjan kellene velemenyt alkotnod.
    Az arak altalaban a magyar arak ket-negyszerese, DEEEEEE!!!!!! mint azt egy elobbi hozzaszolasomban irtam vannak akciok mint pl kettot fizetsz otot kapsz. Meg vannak oan akciok is mint amit pl tegnap lattam hogy £32 egy oltony, nadrag+zako (!!!!!!!!) Nem epp egy parizsi ujdonsag, de mutassatok oan helyet otthon ahol tizenparezerbol tudsz venni egy rendes anyagbol keszult oltonyt. Masik pozitiv pelda lehet az arakra az internet elofizetes. Errefele £15-nel indul az adsl (ez 1Mbit/s) ami otthon kb otezernek felel meg, de £25-ert mar 2Mbit/s-osat kapsz. Khm.....
    Jelenleg hasznalt szgepet keresek olcson, de meg nem talatam ien boltot, pedig mar kerestem.
    Egyebkent ha egy kicsit belegondoltok nincs is azon semmi meglepo hogy bizonyos dolgok esetleg draganak szamitanak, mivel a keresetuk itt minimum havi 350ezer Ft-nak megfelelo font. Aki pedig jo allasban ul az minimum megkeresi a havi 1M-at.
    Ien osszegek mellett engem sem izgatna hogy mennyibe kerul a kenyer vagy a net.

    Valojaban addig soha nem veszitesz, amig abba nem hagyod a probalkozast.

Új hozzászólás Aktív témák