Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    válasz Devid_81 #38547 üzenetére

    Komolyan az ilyet kényszermunkára idekötném a kertbe, hogy az ÖSSZES rohadós @rját ássa ki a saját munkaidejéből és hordja el+hozzon normális anyagot. Annyira hülye a rendszer, hogy ezt már komolyan tervezni-tanulni kell, elég egyértelműen azzal a célzattal, hogy minél több léhűtőnek adjanak "fontos" munkát.
    Ha nem a saját 2 kezeddel csinálsz minden csipcsup munkát és rendeled hozzá az anyagot, csináltathatod az egész kócerájt újra 5éven belül.
    Érdekes mód rengeteg 100-150éves dolog viszont nagyon jól fennmaradt, akkor még nem a tervezett rohadás volt a módi.

    #38548: mikor került be a betét és mikori a balansz dátuma? Fentebb linkeltem egy FTSE-t, háát, őszintén elég gyászos. Nem kicsit elgondolkodtattatok, hogy mi is legyen ezzel a magánnyögdíj-kérdéssel:

    +az összeg amit befizetnék már az adózó jövedelemrészből jön le, azaz 20%-át vinné az állam ha magam fektetném be
    +a munkaadó hozzáad ugyanannyit, mint amennyit én rakok bele
    +én se vagyok egy sztárbefektető és könnyen ilyen-olyan családi költési ötletek áldozatául eshet a megtakarítás, ha túl könnyű hozzáférni

    -bénán fektetik be, lásd a fenti egyáltalán nem nagy lumennel megpályázható SP500 átlag kontra brexitrészvény szituációt, és ebbe az ISA-val ellentétben SEMMI beleszólásom :(((

    [ Szerkesztve ]

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Új hozzászólás Aktív témák