Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Devid_81 #38301 üzenetére

    Ne is mondd, májusban 3 kezem összetettem, olyan szép napos volt (+ezerrel locsolni kellett a kertet), de június közepétől nap csak felhőlyukakban, csillagok (amatőrcsillagász lennék én szerencsétlen) meg abszolút nuku. múlt héten volt pár percem már világosodó hajnalban hogy rápillantsak a Szaturnuszra 10 másodpercig, a Jupiterre át se tudtam mozgatni a távcsövet. Úgy ment le a KOMPLETT esti Vénusz-közelségi időszak Júni közepétől, hogy EGYETLEN K.rva áldott nap nem engedték a nyamvadt felhők, nemhogy lefotózzam, de hogy egyáltalán binoklival ránézzek. Ebből garantáltan lesz valami déli nyaralóingatlan-befektetés, nem tudom, Cornwall-ban mi a helyzet felhőügyileg.

    Másik ami kicsit fontosabb és műveljük, a konyhakert: növénylámpákkal, tápoldatokkal tuningolva, amikor tavasszal nap volt a ház keleti-nyugati ablakai között rohangálva a palántákkal JÚLIUS közepére méltóztatott beérni az első pár koktélpari. Pedig helyi "hidegálló" fajtából vetettem. A turbónapos júniusnak hála mostmár szép a termés mindenből, de azért ez k.rva későn van, nagyon tudnám értékelni, ha egy hónappal kevesebbet kéne a bolti sz.rt enni.

    [ Szerkesztve ]

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Új hozzászólás Aktív témák