Új hozzászólás Aktív témák

  • GreenGoblin

    tag

    Kicsit felhúztam magam azon amit ma megtudtam.
    Szóval olyan helyen vagyunk ahol újépítésű házakat húztak fel. Majdnem 300 van itt. Ezeknek kb. 10%-a council-os. Valami olyasmit mondott anno az építtető, hogy a Council kötelezi a beruházókat, hogy biztosítsanak ilyen helyeken valahány százalékot a council részére. Ezzel semmi bajom nincs. Segítsünk a rászorulókon. Viszont akik lakják na azokkal már több bajom van. Két fajta népek lakják az ilyen házakat.
    1. Olyan emberek akik kizárólag lelakják, tönkrevágják, szemetelnek, hangoskodnak, rossz légkört teremtenek.
    2. Tisztességesen dolgozó emberek akiknél mindkét pár dolgozik, tehát van bevétel de csak élősködnek így. Több ilyen háznál is kiderült hogy anno mikor jelentkeztek a házra hazudtak és egyedülállóként jelentkeztek a házra vagy gyereket egyedül nevelőként. Persze azóta lett párjuk vagy volt is. Kitudja?! Fizetnek fele annyit mint én a mortgage-re, jobban is keresnek, megtehetik hogy kettő autót tartsanak fel (méghozzá nem is akármilyen autók ezek) és ez senki nem kontrolálja, ellenőrzi. Aki meg igazán rászorulna az ilyen házakra elesik az ilyenek miatt.

    Hogy őszinte legyek nem tudom a két típusú ember közül melyik idegesít jobban meg hogy ez mennyire jellemző. :U

    .. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

Új hozzászólás Aktív témák