Új hozzászólás Aktív témák

  • dracoo25

    csendes tag

    Sziasztok!

    Köszönöm mindenkinek aki hozzászólt!

    Nem várunk/vártunk semmilyen sültgalambot maximum ahogy leírták fish and chipset :) Azért jöttünk ekkora tartalékkal mert sejtettük hogy nem lesz könnyű. Valószínűleg west midlands meg valóban nem a legjobb választás volt.

    CAD-beb eléggé otthon vagyok: autocad, revit, BIM, 3D-ben is megrajzolok bármit.

    Konkrétan én tervezem a generátorokhoz tartozó kiszolgáló épületeket, rajzolok részletterveket, én csinálom és az én felelősségem az engedélyeztetés (25milliós projektekról van szó).
    Kicsit ezért érzem úgy hogy alul vagyok fizetve, persze nagyon örülök hogy lehetőséget kaptam 1000 jelentkezés után.

    Annyi a gondom hogy ha tovább akarnánk lépni, külön költözni, esetleg gyereket vállalni, kocsi fenntartásról nem is beszélve kb esélytelen. Benefithuszár meg soha nem is voltam és nem is leszek.

    Mitől lenne több esélyem pl egy brittel szemben ha újra elkezdenék munkát keresni?

    A másik ami kiborít hogy a staffing agencyket kb az esetek 90%-ban nem lehet kikerülni és az ügynökök 99%-a finoman fogalmazva nem valami hozzáértő ráadásul folyamatosan hazudoznak. Volt olyan is hogy az egyik munkát az idióta ügynök miatt buktam el.

    Csak gondoltam leírom a sztorinka és még egyszer köszönöm és továbbra is várom a hozzászólásokat.

Új hozzászólás Aktív témák