Új hozzászólás Aktív témák

  • legiaap

    nagyúr

    válasz MaryGoRound #11986 üzenetére

    Minden platformra szerintem vannak progik amik frissítik a metrók státuszát, a buszokat sőt még tervezni is tudnak. Én pl. WP7-en napi szinten használtam a London Travel-t, ami tudta ezeket.
    Ja sikeresen átköltöztünk. Egy magyar költöztető faszit találtunk. 160-ért elhozott minket, kevesebb mint 2 óra alatt. Cipekedni is segített. Csak ajánlani tudom. Ha netán kell valakinek az elérhetősége meg tudom adni. Magyarba is meg onnan ide is szállít. Rutinos róka.
    Melót majd csak szeptembertől keresünk, mert szerdán megyünk haza kb. 2,5 hétre.
    Az áramos dolog megoldódott, bár van egy kis bibi amit le kell bokszolnunk az agency-vel holnap.
    A fürdőt totál belaktuk a konyhát félig, a többi meg majd szép lassan, amint lesz melónk.

    Ja Londonból elegünk lett. Nekünk élhetetlen. Túl zsúfolt, túl drága, túl nagy...ritka dolog, ha mondjuk egy pár jó lakást fog ki, jó áron és még bérletet sem kell venniük, mert olyan közel melóznak. Ha ezek teljesülnek, akkor megéri maradni. Különben nem látom értelmét.

    [ Szerkesztve ]

    How are U today? Just kidding...I don't care!

Új hozzászólás Aktív témák