Új hozzászólás Aktív témák

  • userZ

    tag

    válasz Wyco #11338 üzenetére

    Csak megerősíteni tudok pár dolgot az István által leírtakból. Kellett nem kevés idő, míg megszokja a gyomrom a B'ham külvárosi szemét mennyiséget az utcákon, amíg ott éltem. Tényleg rengeteg a rokkant ember Angliában MO-hoz képest, gyakorlatilag itt ismerkedtem meg a mobility scooterrel, amit itt minden nap lát az ember. Itt sajnos szinte teljesen elszoktam a csinos lányok látványától az utcákon. Ha mégis megpillantok egyet, azt inkább megbámulom, amit otthon azért nem csináltam. :B
    Az ingatlanok, házak minősége botrányos, az árak amiket elkérnek értük horribilis. A zsebkendőnyi "garden"-ekkel meg egyenesen viccesen mutatnak.
    Az időjárásról csak annyit, hogy pár napja a téli kabátomat használom megintcsak.
    Közbiztonságilag se az ajánlott hely Anglia: rengeteg a gang az utcákon. Pár nappal ezelőtt gyalog mentem dolgozni, hazafelé délután egy kb 15 fős, 20 év körüli pakisztáni srácokból álló gang-be botlottam, akik teljesen elnémultak, amikor melléjük értem. Valahogy nem volt kedvem keresni a szemkontaktot egyikkel sem. :D
    Lehetne még sorolni a miért nem szeretem Angliát az biztos, de kb 9 hónapja mégis itt vagyok, és egyelőre nem is szeretnék hazamenni, csak látogatóba esetleg... :)

    Stop the Earth, I want to get off!

Új hozzászólás Aktív témák