Új hozzászólás Aktív témák

  • PaladiN

    aktív tag

    válasz siriq #102 üzenetére

    A fenti sorokban mar olvashattad hogy mi errol a velemenyem... :((
    Szerintem nagyon nehez munkat talani idekint insurance number nelkul. Most ugyan ebben is lehet hogy sikerul elerni valami elorelepest, meghozza hogy van ahova eleg az ideiglenes number, viszont ez meg nem tiszta elottem ugyhogy ha tobbet tudok a dologrol akkor megirom. Addig pedig azt javaslom hogy otthon go az allaskozvetito ugynokseghez, jol a kormukre nezni, ha kell be is fenyiteni oket hogy kepes vagy perre vinni a dolgot ha atvernek, es az altaluk talalt munkara jonni ki. Ha mar itt dolgozol akkor villamgyorsan el kell inditani az insurance number kerelmet, mivel azon a kib....tt szamon mulik szinte minden, viszont q sok ido mire megkapod (kb 2 honap) es addig nem naon fognak alkalmazni. Az alberlet iszonyat draga mint a kozlekedes is. Ket-harom honap otthoni zsebpenzbol egy embernek minimum £1500. Mint elozoleg irtam ha lenne ien szamunk akkor mar reg lenne munkank. Ha nincs akkor pl a Mcdonalds-es uresedesekre lehet bemenni (a ritka kivetel: ok nem foglalkoznak vele hogy van-e) de mar ket hete beadtuk a jelentkezesi lapot vagy 5-6 mekibe es azota varjuk hogy hivjanak. Termeszetesen mindenhol keresunk munkat, de a NI szamot mindenhol kerik. Erre lehet szamitani.

    Valojaban addig soha nem veszitesz, amig abba nem hagyod a probalkozast.

Új hozzászólás Aktív témák