Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jonnyjoker01

    veterán

    válasz mefi91 #35683 üzenetére

    Ajánlom a prémium toplistát ha minőségi játékkal akarsz játszani. 2 óra erejéig visszakérheted a pénzed, ha nem tetszene valami és azt kell mondjam a top 10 prémium jobb játékélményt nyújt mint a top 1000 ingyenes. Onnan nem nagyon lehet mellélőni.

    Specifikus ajánlásaim kategóriára bontva:
    Versenyzős: GRID Autosport, F1 2016
    Logikai: The Room széria és Amanita Design stúdió játékai
    Akció: GTA széria
    Építős-túlélős-kalandos-farmolós téma: Minecraft, Terraria, Stardew Valley, Don't Starve
    Roguelike dungeon crawler: Pocket Rogues: Ultimate

    Két ingyenes játékkal játszok: Call of Duty Mobile, Seven Deadly Sins: Grand Cross

    Üdv. Johnny

  • Phülöp

    addikt

    válasz mefi91 #35683 üzenetére

    Bonfire: Forsaken Lands

    az első hét nap ingyenes

    [ Szerkesztve ]

    A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

  • fabokf

    tag

    válasz mefi91 #35683 üzenetére

    Anima - ha szereted a Diablo-stílusú akció RPG-ket (lehet offline is játszani, egyáltalán nem IAP-éhes cucc, mondjuk a nehézsége kissé ingadozó - az első 11 pályán szinte akadálytalanul átjutottam, majd a börtön előtti bossharc miatt majdnem két kézzel téptem ki a hajszálaimat :D - de kis extra farmolással simán át lehet lendülni a nehézségeken...plusz a hangulata echte olyan, mintha a srácok az első Diabloból vettek volna át több dolgot, hangokat meg egyebeket...nekem nagyon bejött, az Immortal megjelenéséig jó lesz :D )

    Moonshades - ha inkább a Wizardry/Might & Magic vonalú dungeon crawlerek jönnek be (szépen toldozgatják, a legutóbbi patchek óta sokkal kompatibilisebb a telefonommal, mint első futtatáskor volt-a képarány akkoriban nem volt az igazi :) -, ráadásul magyar fejlesztés, így belekerült a teljes magyarítás is nemrég, így aztán nyelvi akadályok sincsenek :) )

    Dragon Ball Legends - ez megjelenése óta fenn van, vannak kisebb-nagyobb hullámvölgyek a "kapcsolatunkban" de a napi minimumot mindig eltöltöm vele (aztán néha, hétvégente haladok a fősztorival :D ). Jobban bejön, mint a Dokkan Battle, ebben nem titkoltan a grafikájának is nagy szerepe van :D viszont ez nagyon IAP-éhes cucc, úgyhogy free játékosként néha elég kínszenvedős a prémium fizető eszközből valaki jót is kipörgetni :D

    Ezeken felül fenn van egy Audiosurf-klón (Music Racer), az AFK Arena, az Another Eden nevű jrpg, elkezdtem Seven Deadly Sins-ezni, battle royale fronton a CoD-ot leváltotta ismét a Cyber Hunter, valamint ott a non-plusz ultra, ami mindkét mobileszközömet uralja lassan több, mint 4 éve - a Fate/Grand Order :D a létező leggusztustalanabb pénznyelő, mégis 2 japán és 1 angol fiókkal tolom több, mint 4 éve és egyenlőre nem úgy fest, hogy valaha is feladnám bármelyiket :D
    (U.I: tableten fenn van még az Arknights meg az új Final Fantasy játék is...előbbi egy egész jópofa tower defense újragondolás, utóbbi meg taktikai cucc... ja meg ott árválkodik szegény Baldur's Gate 1 EE is... több hónapja felé se néztem a karaktereimnek :D )

Új hozzászólás Aktív témák