Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • akooos

    veterán

    válasz Narxis #26388 üzenetére

    Ismét brutálisan jó játék lett, nagyon sok befejezést megcsináltam, a legrosszabbtól kezdve a legjobbig. A legjobb befejezés előtt már 4-5 perccel remegtem, izgultam. Ez lett az eddigi legjobb Lifeline játék és azt hiszem nyugodtan mondhatom, hogy nem az utolsó, főleg nem az utolsó Taylor sztori.
    A Lonely Astronaut Songsról sokat lehet beszélgetni a játékban, elég vicces helyzetben. A játék végén írták, hogy lehet küldeni ajánlást, hogy mi kerüljön fel a Spotify listára :)

    A játék számomra legjobb része a spoiler után olvasható: amikor Schrödinger macskájáról mesél Taylor, utána pedig áttér a saját macskájának a sztorijára... Nagyon szép történet, igazán emberire sikeredett ez a szövegrészlet. Utána Taylor elmegy csinálni valamit és azt javasolja, hogy amíg ő "busy", addig én menjek és simogassam meg a kisállatomat, ha van. Csináljak neki boldog emlékeket, hiszen nem lehet tudni, mikor ragad az ember az űrben :) Nagyon szép pillanat volt.

    És kezdem azt érezni, hogy pofátlanul olcsón adják ezeket a játékokat. Akár a dupláját is kifizetném érte, annyira megérdemlik.

Új hozzászólás Aktív témák