Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #48613632

    törölt tag

    Sziasztok.
    Régi Joying fejegységemet szeretném lecserélni egy újabbra. Ti mit javasoltok, melyik az ajánlott brand jelenleg?

    Egy 2010-es C1-be kellene, de mivel az autó is új, így a keretet + gyakorlatilag minden szükséges alkatrészt újravennék hozzá, a Joyingot meg eladnám a régi madzagokkal, navival, meg ami még volt hozzá.

    Azon még egy 6.xx Android volt. Itt-ott már problémázott. Néha elment a kép, aztán kis idő múlva visszajött. Elfelejti a wifit, illetve azt hiszem, a jelszót felejti el, mert mindig újra kell írni (mobile hotspot a telómról)
    Ha mód van rá, akkor olyat keresnék, amibe beteszek egy mobile feltöltős SIM-et és hagy szójon.

    Youtube, Spoti ami eddig ment. Navira nem nagyon használtam, mert kcsit lassúcska már hozzá, de működik.
    2GB + 16GB ha jól emlékszem, PX5-ös.
    Az új szeretném, ha Android 10 vagy 10+ lenne. Nem tudom, kellene a 4GB ram. Dual DIN-est
    szeretnék.

    Ti mit ajánlanátok?

    Esetleg beszélhetnénk arról is, hogy Ti mire használjátok autóban? Gondolom egyedi ROM-okkal azért vannak lehetőségek.

    Köszi a válaszokat.

    szerk:
    Esteleg a régi fejegységet érdemes lehet felfrissíteni Android 10-re?

    [ Szerkesztve ]

  • #48613632

    törölt tag

    Szerintem hasznos lenne írni egy összefoglalót a csoportnak. Tudom, könnyen jártatom a számat, mert nem nekem kell megcsinálni, és nagy respect annak, aki megcsinálja, de ha jobban belegondoltok, Benneteket is egy csomó melótól kímélne meg.
    Én kb 3 hete követem a csoportot, de konkrétan még mindig nem tudom, hogy mit vegyek ...

  • #48613632

    törölt tag

    válasz Csabex #3554 üzenetére

    Értem, köszi a választ.
    Én főleg zenére használnám, de nem kell túlgondolni. Youtube, Spoti, internetes rádió főleg amik mennek.
    Navi elfér de annyira nem fontos, a mostanit sem használom, mert telón appon keresztül melózok, abban meg van beépítve navi.
    Erősítőt, mélynyomót később kötnék rá, ezzel kapcsolatban hallottam is valamit, Face csoportban talán? Hogy nem mindegyik eszköz tudja vezérelni a subot, de passz, hogy melyik, és ebből mennyi az igaz.
    Dupla DIN-est szeretnék, ami most egy C1-be kerülne, később vissza egy 307-be, de lehet, hogy oda másik lesz, majd büdzsétől függ.
    Jó lenne, ha nem két évig bírná, bár erre nincs garancia, de gondolom vannak azért ajánlott konfigok, ha már a brandoknál nagy a szórás, meg az átfedés.
    Ha már a brandnál tartunk, én Pumpkint választanék, de csakis mert ennek legalább valamennyire hangzatos a neve. Az Xtron rémes, a Joying meg valami morbid szexuális játékra emlékeztet :DDD
    Jó lenne, ha 4GB ram lenne benne minimum. A mostani 2-es néhol kevés, de mondjuk ott a droid is régebbi, 6.1-es.
    Droidból min 9-est szeretnék, de nem tudom mennyire reális egy későbbi verzió, esetleg később is ráér, mondjuk jövőre 11-re, ha van ilyen opció. Inkább kompatibilitás miatt szeretném a frisebbeket, hogy ne járjak úgy, mint pl a mostani 6.1 már sok dologgal nem kompatibilis, meg nem úgy működik, ahogy kell.
    Custom ROM, hát nem tudom. Jó 15 éve még én is bőszen pakolgattam a telóimra, meg a PDA-mra, de ma már kiestem ebből, fogalmam sincs, hogy működik. Ha van értelme, és haszna, akkor bevállalom, de nem feltétel. Ebből is következik, hogy jó lenne ha valami kultúrált felületet kapnék, esetleg custom launcher?
    Az eladó végülis mindegy. Szerintem UK ebayen van rendes választék, lehet ott nézelődnék. Ha esetleg erre vonatkozóan van tippetek, hogy kik a megbízható eladók, akkor azt szivesen veszem.
    Na ezeket csak úgy összeszedtem, de igazából azu is a bajom, meg ami miatt javasoltam az összefoglalót is, hogy jó lenne látni, mások milyen szempontok alapján válogatnak, illetve hogy a hozzáértők pl mit tartanak ezekből fontosnak, vagy kevésbé fontosnak.
    Köszi a válaszokat

  • #48613632

    törölt tag

    A tolatókamerát rá lehet kötni automata váltóra is? Ha igen, ez mennyire összetett, vagy bonyolult folyamat?
    Köszi

  • #48613632

    törölt tag

    válasz svgyula #3661 üzenetére

    Fogalmam sem volt, hogy ezt hogyan kell bekötni. Mindig azt gondoltam, hogy valami mikrokapcsolós megoldás lesz, a váltókarhoz, vagy valami hasonló. De tényleg logikus a hátsó tolatólámpa. Kösz a segítséget.

  • #48613632

    törölt tag

    válasz Zirowe #3742 üzenetére

    6 méter kábel nem volt elég, hogy hátulról előre vezesd a jelet? :Y Milyen vasad van? Valamilyen Citroennek nézem, a digit speedo alapján.

Új hozzászólás Aktív témák