Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #96302336

    törölt tag

    válasz no more #49400 üzenetére

    Ennyi!
    De azért szerintem nagyon nem mindegy, hogy amikor használod a telefont, az gond nélkül, a legkisebb erőlködéstől mentesen dolgozik, vagy szenved, és vársz rá, folyamatosan. Mondhatnak sokan mindenfélét, hogy a középkategória is milyen jó, de valahogy nem tudok azonosulni velük. Sok a kompromisszum, és nem is a sebesség terén van, hanem általánosságban anyagok minősége, kijelző, extra szenzorok, és nem utolsó sorban akkuidő. Mert eddig azt láttam csak, hogy egy középkategóriás mobil is max addig bírja, mint a csúcskategória. Csak akkor van hosszabb üzemidő, ha brutális akkukat dobnak beléjük. Nekem hiányozna a csúcs, pedig megpróbálkoztam egy középkategóriás készülékkel is egy darabig. Nem jött át. Valahogy nem volt 100%. Van a családban több más készülék is, pl a legújabb szerzemény egy Huawei Y5-2017 Én állítgattam be, nem rossz, de hiányzik az erő, amit könnyű volt megszokni. Ahová kell oda még sok is ez a telefon, de már nem hinném, hogy vissza tudnék szokni egy ilyen alsó kategóriás cucchoz. Csak itt a kinézet és a forma döntött, nem a praktikum. Bár tény, hogy nagyon szép fehérben. Az emui meg faék egyszerű, és ez volt a másik szempont, hogy az egyszerűsített menü is tényleg elég egyszerű legyen.

Új hozzászólás Aktív témák