Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacy6

    senior tag

    válasz w333 #49782 üzenetére

    Vennék HTC -t ha olyan lenne mint régen ... pl. a saját profi alkalmazásaival és beépített kényelmi funkciókkal, de cserébe kapsz egy Buta "Sense" kutyaközönséges stock droid -t amiben még egy nyamvadt "Galéria" alkalmazás sincs benne, értem én hogy play áruházból be lehet szerezni mindent (de az mégsem olyan), 200k+ ár fölött szerintem ez nagyon gáz.

    Szerintem egyáltalán nem gáz.
    Mindent megtalálsz play áruházból sokszor jobb minőségbe.
    Én már nagyon régen rászoktam külső alkalmazásokra amik kiváltották a gyárit.
    Sokkal többet tudnak, jobb használni.
    Ez olyan minthogy nagybátyámmal beszéltem nemrég, hogy most kapott S8-ra frissítést a kék szűréssel kapcsolatban. Már időzíthető és milyen jó.....elhiszem, csak már 3 éve elérhető play áruházból x millió alkalmazással. Beletesznek egy olyan dolgot frissítéssel, ami sokkal jobb minőségbe már rég elérhető.
    Az egyik rendszerre azt mondod, hogy milyen faxa így miközben a másik rendszer meg buta.
    Dehogy buta...akkor buta ha a felhasználója is buta.

    Én megmondom őszintén kicsit csalódtam a HTC -ben, szerintem túl nagy hype van körülötte, volt HTC 10 telefonom vártam a csodát hogy ez ilyen meg olyan smooth + boomsound de csalódtam, ugyan az volt mint a N5X fémbe burkolva (rózsaszínes kijelzővel és lötyögő home gomb -al)

    Ha hibásat veszel, akkor megértem a csalódottságodat....
    A rendszernek általában abban van az ereje, hogy hosszabb távon is gyors marad.
    Mondjuk lassan felnő a többi gyártó is erre a szintre.
    Én nem hiszem, hogy olyan nagy hype lett volna körülötte.
    Ami kimagaslott régebben az M7 meg M8, aztán a M9 el lett rontva, majd HTC 10 egálba volt inkább, U11-nek meg a kamera a nagy ütőkártya.

    Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

Új hozzászólás Aktív témák