Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • crok

    Topikgazda

    válasz tordaitibi #42861 üzenetére

    #42846: "És ami tényleg érdekes, hogy a listázott "helyfoglalók" összesen ~7-8 GB körül vannak, és a színekkel jelölt "pálcikák" is csak a felét foglalják a szabad (szürkével jelölt) területnek... :F" -- ezt ő írta, a készüléken lehet kismillió kép meg egyéb is, akár "elfelejtve" is, erre jó lenne a tárhely felderítése.

  • Piftuka

    veterán

    válasz tordaitibi #42861 üzenetére

    "Nincs neked olyan hogy Tarhely, Alkalmazasok es itt kiirja hogy mel,ik app, a rendszerappok is, mennyit foglalnak. Es ugyanitt van lehetoseg az app adatainak torlesere. Itt kene nezelodnod."

    De van. Éppen azt néztem meg, arról beszélek.

    Most itt van előttem...

    "Belső tárhely

    Összes hely: 16 GB

    Elérhető: 287 MB

    Operációs rendszer által elfoglalt terület: 4,93 GB

    Alkalmazások (alkalmazásadatok) által elfoglalt terület: 2,72 GB

    Gyorsítótárazott alkalmazások: 895 KB"

    Ha összeadom, nincsen az egész 8 GB. Tessék mondani, hogyan lehetséges, hogy mindössze 287 MB elérhető? :F

    Gyári visszaállítás volt többször is. Annyit értem el vele, hogy ismét ki kellett pucolnom a FB, Twitter, stb. féle sz*rokat, amiket sose használok.

    ("Kismillió" kép, stb. egyébként nincsen, nem is volt.

    Talán a hozzászólásaimból leszűrhető volt, hogy a konzervatív oldalt képviselem. A telefont telefonálásra használom, fotókat a digitális kamerámmal rögzítek, email-t a számítógépem levelező programjáról írok és olvasok, filmeket pedig TV-ben, ill. DVD és BD lemezről nézek. :) )

    A futó alkalmazások között pedig 95%-ban már csupa zöld "Alien" ikonos "org.codeaurora.ims" nevű, illetve jellegű rendszeralkalmazás van csak.
    Ezen kívül "Számológép", "Naptár", "Lenovo center"... egy-két ilyen. Ezek mind olyan komponensek, hogy ha eltávolítom, akkor nem működik jól a telefon, és egy csomó funkciója.

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák