Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz Somatom #39332 üzenetére

    Értem! :R
    Ezen a rendszeren belül használsz aliasokat is, vagy csak külön fiókok kezelése elég ?
    Mennyire vagy szigorú az "erre az accra nem lépekbe erről az eszközről" iránybam , vagy ennyire komolyan nem szeparálsz?
    Ha olyan dolgod akad, hogy pl egy acc nem külön belépős, de valamit ment, azt hogyan tudod leválasztani "odaadáskor?
    Mi a logikai különbség az alkalmazásos, és a reges/hivatalos közt?
    Érdekelne a trükköd + miként térsz át másik e-mailcímre, úgy, hogy a spam-ek maradjanak...
    Meg még, hogy ezt nulláról kezdted (volt egy 5. acc, amit elhagytál) vagy egy korai acc mellé építetted fel a többit?
    (Csak a google fiókjaimat soroltam fel, de egy külső a fő emailes, amellett meg még 1-2 főbb van, meg egy rakat tesztelgetős yahoo, yandex miegymás... Azon is gondolkodtam, hogy a tiedhez hasonlót friss regekkel kezdek)

    (#39331) WhiteWalker Hát az nem csak áron múlik.
    Szeretnék 6*.***Huf-ért olyan pop-up, vagy punch-hole selfis készüléket, ami *oled-es, type-c-s, nem (nagyon) szélengörbített kijelzős, lehetőleg vízálló, jó kamerás, jó akkus, nagy esélyel szoftveresen sokáig támogatott.
    Jelenleg még csak érlelgetem magamban ezt, még nem néztem utána (ami úgy kezdődne, hogy minden gyártó, minden termék, aztán szűkítek...-nem tudom másképp ;] ), de biztos, hogy kutatás közben még találok olyan funkciókat, ami jó lenne. Tudom azt is, hogy a fenti listában is vannak amik ütik egymást (IPxx vs pop-up).
    Meg pl az is zavaró, hogy a Huawei/honor mit szenvednek, mert már pár helyen árban már okés lenne -különösen mióta bajban van, és feltűnően nyomják mindenki képébe a szolgáltatók...-, de ha minden android&iOS jelenleg, akkor -jelenleg lumia 640-t használva, és "nincs a boltomban"-t tapasztalva, inkább kihagynám őket...

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák