Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz nyuszi123456 #12337 üzenetére

    Nekem az alkalmazások futásával nincs bajom. A rendszer részei, fussanak, ha akarnak. Kikapcsolt kijelzőnél időzített szinkront használok az auto helyett, vagy külföldön tűzfallal korlátozom a net elérést, de Google alkalmazás működésébe direkt módon nem szoktam "beleszólni". Na jó, ez nem teljesen igaz, mert a Youtube -ot kompletten kiiktattam. De az sztem más story. Egyébként van egy táblázat (vagy itt, vagy az alkalmazások topikban linkelték nemrég), amiben a rendszeralkalmazások vannak szelektálva az alapján, hogy melyeket lehet "büntetlenül" eltávolítani.

    Dolphinban viszonylag otthon vagyok. Ilyen hibákat nem tapasztaltam. Kicsit részletezhetnéd a jelenségeket (de inkább a másik topikban), mert nem is értem, hogy konkrétan mire gondolsz. A Google -al annyi a közös, hogy amióta felfüggesztették a Dolphin Accountot, azóta a G. fiók belépési adatait használja pl. a szinkronizáláshoz. A hangvezérlés csak akkor választható, ha a Dolphin beállításaiban Angolra állítod a nyelvet. Írtam már nekik emiatt, mert sztem tök hülyeség, de nem értették a lényeget. Persze lehet, hogy nálam van a hiba, mert az angolom...khm....

Új hozzászólás Aktív témák