Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Juffy90

    friss újonc

    Sziasztok!
    Van egy Huawei P8 Lite-om 4 éve, ami ma gondolt egyet és mást nem csinál csak újraindul, fél perc - öt perc közötti üzemelés után (teljesen véletlenszerű)...Nos, mivel vagyok elég buta, megbíztam benne és kb. pendriveként is használtam, így vannak rajta különböző fájljaim, meg hát képek, jegyzetek hasonlók, amiknek az elvesztése nagyon érzékenyen érintene és fájna. Amíg kb. tűrhető ideig bekapcsolva maradt rácsatlakoztattam a gépemre és -én hülye- "kivágással" akartam átrakni őket...A művelet be is fejeződött, azonban az adatok csak egy része jött át. Közben gyanús is volt, hogy sokkal kevesebbet ír a Windows, de eléggé paráztam ahhoz, hogy ne érdekeljen, csak bizakodtam, hogy addig nem indul újra a telefon. Az a kevés (az összesnek kb 20%-a) átjött szépen, viszont a többi az sehol nincs, a telefonon sem látom (bár rajta lehet, mert a memória nem lett drasztikusan kevesebb). Gondoltam az lehet a baj, hogy a fájlok elérési útjába kárt tettem azzal, hogy komplett mappákat és almappáikat szedtem ki, szóval visszamásoltam szépen a dolgokat, amik meg is jelennek a telefonon, de csak azok, a többi nem. Próbálkoztam recovery cuccokkal bele lesni, hátha megtalálom még őket, viszont mivel állandóan újraindul, mire scannelné a program megszakad a kapcsolat a telefon és a gépem között.
    Egyébként esélyes gondolom, hogy a hülye próbálkozásaimmal több kárt csináltam, mint hasznot.
    Van erre valami módszer, hogy a fájlokat, megtudnám menteni vagy legalább szétnézni, hogy megvannak-e még egyáltalán (úgy, hogy 1-2 percnél tovább nem tud bekapcsolva maradni a telefonom)?
    Előre is köszönöm a segítséget! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák