Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz ux1 #2683 üzenetére

    Sajnos nem ez a helyzet.
    Egyrészt ez kézzel is megcsinálom, de az update-script maga is elvégzi a cache és a többi formázását a telepítés elején. Megnéztem, az új apk van benne a zip fájlban, szal ez sem lehet probléma. Itt számíthat, hogy milyen kulccsal szignáltam?

    Balinov: huhú, nem kis dolgot akarsz megcsinálni! - én meg kevésbé értek hozzá. :N
    Kezdésnek azt mondanám, hogy fogj egy root böngésző proit, pl. az ingyenes root browsert lite, azzal sokkal egyszerűbben tudsz másolni, mint terminálban.

    Szerintem oda kell bemásolnod, ahol a többi HW .ko fájlt tárolja, talán a /modules -ben. Hogy van-e neked ilyen, azt nem tudom, telóm a kevés ram miatt alkalmatlan a 2.3 utáni droidok futtatására, apám tabletját meg még nem sikerült rootolni...

    Egyébként milyen programmal tervezed a tuner képét nézni? PC-n én erre Linux alatt a VLC-t szoktam használni, de annak az az androidos verziója meg nem alkalmas ilyesmire.

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák