Új hozzászólás Aktív témák

  • dioka7

    senior tag

    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni! Adott egy full laikus felhasználó aki ráadásul szőke és nő :DDD , adott egy samsung galaxy SIII, ami totál tele van szeméttel (másfél éve használja) az 1GB ramból 850MB restart után is foglalt. A telefon baromi lassú már, SD Maid-ot felrakattam vele, de összesen 8db(!) programot jelez (programkezelőben), és ebből csak 3 db autostartos, de azok kellenek is neki (skype, viber, arckönyv) semmi nem fut elvileg a háttérben. Felrakattam vele a clean master-t is, az azzal történő takarítás után eljutottunk 200MB szabad ram-ig, de azért többnek kellene lennie (mondjuk a duplájának). Kellene egy gyári visszaállítás, de az adatoknak (tel-könyv, sms-ek, képek, zenék, programok) vissza kellene, hogy kerülnie a visszaállítás után. Mi lenne a legegyszerübb módja eme folyamatnak amit egy 600km-re lévő nőnek el tudok magyarázni skype-on, úgy hogy meg is értse és meg is tudja csinálni? (a Titanium backup-ra gondoltam, de még sosem használtam, nem tudom alkalmas-e erre. A készüléken 4.3 andorid van)
    Előre is köszönöm a segítséget!!

Új hozzászólás Aktív témák