Új hozzászólás Aktív témák

  • svgyula

    addikt

    válasz prosasa #1016 üzenetére

    Szia! Azt esetleg próbáltad, hogy leszeded az google.apk alkalmazást a pc-re majd egy sd-re másolod és azt teszed a "tábládba" és futtatod persze azért először engedélyezd a beállítások között a külső programok telepítését. Én a telóra így raktam fel aztán ami még kell neki azt úgy is visítás után telepíti(legalább is nekem megcsinálta).
    Azért ha ennyire nem értesz a ROM telepítéshez inkább egy "felnőtt" :DDD Hozzáértő felügyelete mellett csináld! Olyannal aki ráver a kezedre :B mielőtt levélnehezéket gyártasz belőle........ A Flastools Nálam soha nem működött úgy ha az indítás előtt a telefon rá volt dugva a gépre! Csak úgy ha már el volt indítva a download firmware opció és akkor egy aku kibe és rádug a gépre! DE ezt sem minden telónál! Volt amelyiknél csak a power gombot kellett nyomni addig amíg el nem indult a flashelés volt olyan aminél a power+volume+ gomot is nyomni kellet miközben rádugtam a gépre és addig tartani amíg az akut is berakom! Másképp nem volt hajlandó megcsinálni! Próbálkozz de én a helyedben a ROM cserét addig nem erőltetném amíg a felső részt ki nem próbáltam. Ja amúgy van rajta magyar nyelv mert úgy néztem az alin, hogy nincs. Ha mégis van akkor lehet, hogy az a ROM ami rajta van már mókólt vagyis ha lecseréled lehet, hogy visszafele mész.
    Remélem segítettem.

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Új hozzászólás Aktív témák