Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • damdambest

    újonc

    Üdv !

    Vettem egy Charmpin G7 / Utime G7 telefont. 4.2.1 - oprendszerrel. Nem volt rajta Play Store ezért úgy döntöttem teszek rá. Neten különböző megoldásokat találtam rá.

    Amit én kb. tettem az az, hogy rootoltam Framaroottal. Root Explorer-rel bemásoltam a play.store.apk-t stb. a root/system/apps stb. mappába. Volt, hogy azt írta ki, hogy jó, de nem tudott kapcsolódni, volt hogy azt írta ki, hogy gáz van, azóta kidobálja az összes ez a google, az a google alkalmazás nem indul el. Bekapcsolható, betölt, de a menü nem áll fel.

    Sima recovery van rajta, ha próbálok gyári romot felrakni recoveryből(alap gyenge valami) nem enged. Hibás OTA-ra panaszkodik. Odin 3-mal próbáltam feltenni rá recoveryt sikertelenül. Flash tools, és MTKDroid Tools
    segítségével próbálkoztam tovább, de nem megy, amikor a scattert megcsinálom, és a romot is kéri megvagyok, lecsatolom (read back-nél ) és az akksit visszarakva nem indul el a százalékos dolog, ami után a telón az új recovery-nek kellene youtube videók alapján elindulnia.

    Ami nekem nem olyan mint másoknak az az MTKDroid tools-nál a szín. Pár hozzászólással feljebb van egy kép. Ami ott bal alsó sarokban kék, nekem csak zöld és mellé nem ilyen számok vannak írva, hanem root shell felirat van. Ezzel nekem mi baj van, nem értem miért ilyen?

    Megoldás számomra az lenne, hogy az okosabb revovery-t valahogy feltegyem, ezzel majdnem végzek is, de a szín miatt, vagy valami más hiba miatt a vége előtt megáll a dolog és a teló úgy kapcsol vissza, hogy az akksiját tölti, tehát semmi boot, recovery akármi módban.

    Segítségnek nagyon örülnék. Lassan már nem tudom, mivel próbálkozzak még. Most ebbe a nem jó színes dologba kapaszkodom, de nem jövök rá mi a baj. S33 - hoz nem talált a win7 még drivert. Ezelőtt win8-al próbálkoztam. :W

    Ezen a képen csak a szín látszik, nekem az zöld csak.
    /dl/upc/2014-03/08/487661_eksxzxk6jssyiv91_402905_mtk_droid_tools_fail_2.jpg

    [ Szerkesztve ]

  • damdambest

    újonc

    válasz cappa72 #64539 üzenetére

    Ja. Odaakartam írni, hogy ez egy mástól vett kép. Csak a szín miatt tettem fel, hogy ami itt kék, az nekem zöld.
    Van egy mástól származó gyári romom és egy egy recovery-m is. A recovery.img -re azt írja a windows, hogy sérült képfájl, ez normális? Ha tényleg bajos, akkor Charmpin / Utime G7-re honnan tudok arravaló recoveryt szerezni?

    Én nem tudok belépni a telóba úgy, hogy menüje legyen, vagyis lenne, csak kiírogatja a google.com. stb. nem indul, az nem indul dolgokat.

    Nekem valami olyasmi megoldás lenne jó, amivel a recoveryt úgy cserélem ki, hogy azt valahogy a rendszer felállása nélkül megteszem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák