Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz wwenigma #94228 üzenetére

    Nekem bejön a kütyü, de egy kínai teló miatt nem fogok ferdíteni. Ha kíváncsi vagy vmire, akkor írd meg, hogy milyen tesztet szeretnél és ha módomban áll, akkor megcsinálom. Eddig a töltője tűnik alkalmatlannak a feladatra. A GPS -szel eddig annyit néztem, hogy abszolút első bekapcsolásra, egy percen belül kiírta a pozíciómat 14/11 hóddal, segítség nélkül (vagyis SIM nélkül, kikapcsolt wifivel). 2x microSIM, mindkét slot LTE -képes, de nem egyszerre. Ha az egyiket kijelölöm adatnak, akkor a másikon nincs LTE, hiába van benne LTE -s SIM. Azért vettem fehéret, mert autóban talán kevésbé melegszik föl a szélvédős tartón. Viszont szokásos kínai teló jelenség, hogy a fehér előlapon átvilágítanak a ledek. EU -s shopból rendelve nem találkoztam semmilyen kínai maradvánnyal. Sem a menüben, sem alkalmazásként. Viszont tele van pakolva mindennel, mint egy Samsung. Skype, Whatsapp, Facebook, stb. Sztem ezek azért vannak alapból telepítve, hogy a notiled tudjon rájuk reagálni.Így viszont, első bekapcsolás után, 1GB ramot foglalt le a rendszer a 3GB -ból. CWM még nincs, de rootolt rom már van, úgyhogy nagy selejtezés lesz. A fényképezés nálam a MILC -nél kezdődik, úgyhogy az ilyen telós bohóckodás nálam felejtős. Videót max. 1080 -ban tud rögzíteni, 60fps -sel. Bitrátát még nem néztem. A hangszóró....hát nem egy Marantz. Most ennyi jutott eszembe.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák