Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wincmd32

    tag

    válasz klogw #75349 üzenetére

    Egyrészt nem kezdtem térítésbe
    Másrészt örülök hogy szerinted igénytelen vagyok mert nem 50ért veszek telefont. Örülök hogy neked jól megy. Bár nekem ha lenne sem adnék ki annyit érte, egyszerűen nem látom érelmét amikor fossák a gyártok százával az újabbnál újabb kütyüket kb 2 havonta...
    Harmadrészt nem értem eleve ez miért számít annyira minimálnak a szemedben, nem 70 dolcsis két magos telorol érdeklődök, mert ilyen is van az már tényleg lent van..
    Nekem ez tetszett, ez van. Nem arra voltam kíváncsi itt a fórumban hogy te szerintem hülyeség 50 alatt noname telefont venni, hanem egy adott típusról kérdeztem a tisztelt társaság véleményét, illetve főleg azokét akinek van ilyen típus, elvégre ez a dual simes kinai telos topic azt hiszem. és nem a szóljunk be a csóró luzernek aki nem vesz márkás kinai telefont mint én a főisten mindentudó.
    szóval azt hiszem el is tértünk a topic témájától rendesen.
    Ezért még mindig érdekel HD5000 tulajok véleménye a készülékről, nem arról hogy béna vagyok mert ilyet vettem, ne engem hanem a készüléket minősítsük azt hiszem inkább ez lenne a topic célja.
    Köszi :)

  • sajtjani

    tag

    válasz klogw #75349 üzenetére

    Elnézést, a térítést én arra, a véleményem szerint butaságra gondoltam, hogy a STAR nem echte gyártó. Leírom erőteljesebben: AZ. Mivel négy év óta 99 %-ban STAR-t vásárolok, kívül belül ismerem őket, build infóról be tudom azonosítani. Ami ellen harcolok az a Ti beskatulyázási technikátok vagy szokásotok vagy mi, hogy mi noném, vagy mi nem noném, amivel csak elriasztjátok a leendő vásárlókat. Legbelül Ti is tudjátok hogy az általatok favorizált prémium telók mind mind mire " hasonlítanak". ( most sarkosan és talán igazságtalanul fogalmaztam).

Új hozzászólás Aktív témák