Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ggg1

    aktív tag

    válasz beg #73790 üzenetére

    Köszönöm, az összes mobilarénás tesztet elolvastam már a Gigabyte-ról és a Prestigioról, minden paraméterrel tisztában vagyok, engem most a személyes tapasztalatok és vélemények érdekelnek az említett két márkával kapcsolatban, ill, hogy szerintetek megéri-e azt a plusz 15-20 ezrest a 60 000 forintos árkategóriához képest.

    A WayteQ nekem így névre éppen a MyAudioval van egy kategóriában, és a MyAudioról nem vagyok túl jó véleménnyel. Személyes tapasztalat, több készülék! Siralmas a támogatás, garanciában több hónapig a szervizben tartják, és kitalálnak mindenféle mondvacsinált dolgot, csak hogy ne kelljen a gart a szerviznek vállalnia. Siralmas, telefonra, levélre nem reagálnak. MyAudio nem lesz többet. Akkor már inkább a Concorde, a topicjában ódákat zengenek a szervizről, meg a támogatásról, gar ügyintézésről. :-)

    Na de ezt csak zárójelben írtam, nem lesz Concorde.

    Szóval engem most a személyes tapasztalatok és vélemények érdekelnek az említett két márkával kapcsolatban (Giga, Prestigio), ill, hogy szerintetek megéri-e azt a plusz 15-20 ezrest a 60 000 forintos árkategóriához képest. Vajon ezek márkásabbak, mint a többi, kevesebb a gyári hibás, minőségibb lehet-e? Ez a nap kérdése. :-D

Új hozzászólás Aktív témák