Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imiadmin

    őstag

    válasz szabekala #709 üzenetére

    Szóval, sikerült root-olni az Acatel 918D telót az alábbi módon:

    1. A progi ami kell: SuperOneClickv2.3.3-ShortFuse.zip

    2. kitömörítés valahova: pl.: C:\SuperOneClickv2.3.3-ShortFuse\

    3. telót debug módba kell kapcsolni: beállítások -> alkalmazások -> Alkamazásfejlesztés -> USB hibakeresés (ide pipa)

    4. usb csatakoztatás.. driver: ..\SuperOneClickv2.3.3-ShortFuse\Drivers\android_winusb.inf
    itt kiválasztani az "Android ADB interface"-t. (lehet, hogy nem kell megadni neki drivert, mert a progi megtalálja induláskor... és azért ezt megtettem...)

    5. progi indítása:
    ..\SuperOneClickv2.3.3-ShortFuse\SuperOneClick.exe

    - bejön, hogy donate-ljük.. majd később..
    - sok helyen azt írják, hogy ki kell kapcsolni a telefont... én nem tettem… bekapcsolt állapotban volt végig.
    - nyomjunk rá a Root gombra.
    - megtalálja a telót. (tulajdonképpen ha az 5-ös lépés kimarad, itt megtalálja mint ismeretlen eszköz -!itt az összes ismeretlen eszközre rákérdez!- és rápróbálja a drivert..)
    - elkezd dolgozni... megkérdez pár dolgot.. (pl.: hogy csinálhat-e BusiBoxot meg ilyenek.. csináljon...)
    - mindent fogadjunk el...
    - és kész a root-olás.

    ellenőrzés:

    Én úgy ellenőriztem (már leválasztott állapotban), hogy letöltöttem a marketből a telóra az Android Terminal Emulator-t és a shell-ben nyomtam egy su parancsot.
    itt rákérdez, hogy engedjük-e a proginak a root jogot. (mondjuk azt, hogy igen)
    és már meg is kapuk a "#"-et..

    ha kérdés van, jelezzétek.. :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák