Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • svgyula

    addikt

    válasz Crytek #60526 üzenetére

    Szia!
    Én két oldalról rendeltem az egyik az aliexpress itt Nagyon figyelni kell az eladóra! Nem azt kell csak nézni hogy itt 3$-al olcsóbb hanem azt is hogy az aktuális eladó abban az árucsoportban utazik-e vagy bugyit árul de maradt valahol pár bicigli :C küllő és majd ő azt is eladja ;] csak nem tudja milyen biciglihez jó :F vagy talán hajóz való :Y ! De ez csak durva példa!
    A másik a minitake itt kisebb a választék (de nálam!) udvarias és gyors volt az ügyintézés!
    Mint már azt is leírtam miért nem vettem meg a JIAYU telót! A fenti üzlettől kaptam azt az információt miszerint ezt a típust nem Európába tervezték sőt a cégnek nincs is szándékában ebbe az irányba nyitni!
    Pedig nagyon szemeztem anno a JIAYU G5-el is! :K
    Nekem viszont fontos volt az, hogy az anyanyelvemen használjam. Valamint nem azzal akartam kezdeni, hogy valami buherált nyelvi ROM-ot pakoljak fel.
    Lehet a fenti dolog sokaknak tűnhet furcsának de mielőtt valaki megjegyzést tenne nem vagyok nyelvi analfabéta folyékonyan beszélek szakmai szinten németül az angol elég gyenge de nem biztos az, hogy el lehetne adni malacért! Ennek ellenére ragaszkodom az anyanyelvemhez!
    Amit veszek eszközt igen is eredetileg beépített magyar nyelvel :P rendelkezzen pont.

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Új hozzászólás Aktív témák