Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • devast

    addikt

    válasz vadkörte #49376 üzenetére

    Rajtam kívül másról nem tudok, akinek G700-a lenne.
    Amibe bele lehet kötni, az a kamera, ami nem valami acélos. Biztos vagyok benne, hogy a v987-ben jobb. Meg szerintem a fejhallgató kimenet nem az igazi, de lehet én vagyok túl igényes, és a mobiltelefonokban ez az átlagos. Nem hallgatok zenét mobilról, van külön lejátszóm.
    Minden más tekintetben teljesen rendben van, kijelző szép, gps, wifi, gsm antennák igen erősek, élőben sokkal jobban néz ki mint a képeken, és egyszerűen rendesen össze van rakva. A hátlap felfogatása sem annyira nagyon acélos, inkább normálnak mondanám, de több tapasztalatom nincs vele mert tokban hordom.
    3G jobban eszi az akkut mint a wifi, így az nálam mindig be van kapcsolva. Így munkahelyen is azon van, meg otthon is. Éjszakára meg airplane módba kapcsolom. Így 2 napot röhögve megy, ha nem nagyon használom akkor a második nap végére 55% fölött marad... Tegnap pl elég sokat kellett használnom, éjszaka nem töltöttem most 58%-on van.
    ps: szoftveresen sincs semmi gondom vele. Elég gyakran jön frissítés hozzá, de egyszerűen nem látok okot rá, hogy frissítsek (a következő android verzióig) mert minden tökéletesen működik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák