Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janosgal

    tag

    válasz fPApi #44796 üzenetére

    Szia!

    Jelenleg 7 képernyőt használok, tele widgetekkel (facebook, gmail, időjárás, naptár, névjegyek stb.)
    Ezeket használva, görgetve akadásmentes. Dungeon Hunter 4-et próbáltam, na itt már gyenge a gpu.
    Csak alacsony grafikus beállításokkal laggmentes. Szerintem hardcore gamereknek nem ajánlott, minden másra elég ez a hardver a full hd-hoz. Sajnos navit még nem használtam hosszútávon, csak elindítottam,talált jelet az erkélyen, látszólag jó volt. Ha lesz hosszútávú tapasztalatom akkor megosztom majd itt.
    Akku az megint használatfüggő. Írok egy példát: Reggel fél 5kor levettem töltőről, elmentem melóba. Olyan munkám van hogy mellette, tudok telefont nyomkodni. 3 óra képernyő használlattal (böngészés 3G-n, játék), 15 percenként szinkronizáció, 11%-ra merült, mire 4 órára hazaértem délután. A ZTE-m 4-5 óra képernyőhasználatot is kibírt, olyan 30-40% maradt nap végére. Szerintem kicsit gyenge az akkuidő. Rootot az ezzel a progival csináltam: VRoot 1.4.1.3018 Setup 300.exe, csak 1 kattintás volt.

    Samsung 65QN91AATXXH, IPhone 13Pro, Apple Watch 8 45mm

Új hozzászólás Aktív témák