Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cossie023

    csendes tag

    válasz barobag #3176 üzenetére

    Szia!

    Az xda fórumon most egy taiwan nevű ROM körül forognak a gondolatok. Ez már az újabb gyári ROM-on alapul, ahol megoldották, hogy a belső memória 2.5 giga és nincs szétosztva külön "Sd card"-ra meg memóriára. Így elvileg már rendesen a SD card-nak mountolja a belé helyezett memóriakártyát és így már lehet rendesen bővíteni a telefont. A market javítva van, a hátsó LED fényerejét is manipulálták, elvileg az is jó lett. Most még az a kérdéses, hogy az előlapi státusz led működik-e, mert az kérdéses.

    most próbálom magam rávenni, hogy belevágjak a ROM cserének. Az enyém még gyári, csak rootoltam, hogy kigyomláljak belőle pár kínai vackot. Viszont legjobban ez az összevont memória az, ami nagyon hiányzik, mivel a Sygic megette a memóriámat és hiába van benne egy 8 gigás kártya, nem tudom bővítésre használni. (igaz a fényképezőgép szerint viszont készíthetek még 6900 képet.... :D :DD :DDD )

    Amúgy nekem simán bírja a 2 napot, nem szívja az ICS, pedig van olyan, hogy ez alatt akár 4 órát is telefonálok. AzAngry Birds jobban eszi az akksit :K

    Egy, de annál bosszantóbb hibája van. Néha nem bírom felvenni a telefont. Nem az érintőpanellal van gond, mivel ha a felső gombbal "lezárom" majd újra megnyomom, simán ki tudom kapcsolni a képernyőzárat. Csak ugye ezzel a mozdulattal a bejövő hívást el is utasítom! Ezt úgy két hete kezdte el csinálni, nem értem mi lelte, pedig nem nagyon telepítettem rá semmit.

    Érik ez a ROM csere, csak ne laktam volna már be olyan jól ezt a gépet... :P

  • barobag

    csendes tag

    válasz barobag #3176 üzenetére

    Hol vagy HUNGOBUNGO? NOVICSOK? MIKLOSANDRAS? talán nyaraltok? (remélem!!!) hogy csak azért nem írtok a fórumon. Várom a válaszotokat!! :O

Új hozzászólás Aktív témák