Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fecg21

    aktív tag

    válasz NivoSzaki #3144 üzenetére

    Szerintem nincs 4,7 colos kijelző, bár mondjuk mért ne lehetne, de akkor már ide nekem egy 32colos plazma monitort....ja hogy nincs? De lehetne :D

    Visszatérve a mobilokhoz, én lassacskán ott tartok hogy a telefont és a multimédiás kütyüt különválasztom, vagyis veszek egy olcsóbb Nokiát-ami bírja a strapát-és csak telefonálásra jó. Meg veszek mellé egy 5 vagy kicsivel nagyobb kijelzős androidos kütyüt 6577-es cpu-val.
    Egy 4,3-asnál nagyobb teló már nem igazán zseb barát, sőt egyáltalán nem az. Már írtam egyszer hogy én csak azért vettem okostelót mert napi szinten sokat ingázok ide oda, és jól jön nekem egy ilyen eszköz, vagyis ki tudom használni. Egyébként semmi értelmét nem látnám hogy magamnak tudjak egyet.
    A galaxy note méretű valamiket hogy hordozzátok, miben tároljátok? Végeredményben ez is egy telefon, csak nagyra nőtt. És mivel telóról beszélünk, így hát nem egy hátrány ha az ember magánál tudja tartani.....zsebben például. Jelenleg egy 4,3colos telót használok,(mtk6575, 1gb ram). De már várok egy "majom üveges" ( gorilla glas) 6577-es , 1gb ram, 720p-s kijelzős telót, igazából nekem egy ez lenne a tökéletes.

  • berigazek

    őstag

    válasz NivoSzaki #3144 üzenetére

    Van 4,7-es,hiszen a Galaxy S3 is 4,7...volt egy linkem valahol,ahol ilyet lehetett venni,én inkább 5" vagy 5,3"-ast szeretnék.Egyenleőre várom az 5" a jövő héten valamikor,aztán megosztok minden infót róla!

    Jazz!
    ,,És ha lejjebb adok a CPU-ból és nem 6577, hanem 6575? Sok a különbség?"
    Semmi különbség,legalábbis szemmel észrevehető különbség,nekem volt MTK 6575 1Gb-os RAM-al...

    [ Szerkesztve ]

    ,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

Új hozzászólás Aktív témák