Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vegyszer

    addikt

    válasz robertone2 #24829 üzenetére

    Én speciel (egy igen tartósnak mondható bug/user error miatt) rászoktam, hogy pc-n töltöm a telefonomat.

    Ugyanis nagyon soká találtam meg a wifi alvási irányelvek között a SOHA opciót. De azt kifigyeltem, hogy töltés alatt megjönnek az üzenetek, legyen az FB, Gmail, vagy Gtalk. ÉS az én gépem olyan halk, hogy megyek tőle egy méterre is aludni. Így a teló, ha nem voltam úton, folyamatosan a kanócán lógott az USB-n. Hisz ha egyszer pl munkából hazavergődök, akkor van akár 10 órája is feltölteni. De nem kell arra figyelni, hogy a töltőt húzzam ki, mert kész. és ne egye feleslegesen az áramot. Hisz az E350-es procis gépem 0/24 ben megy az év 360 napján legalább. És így (mégegy) egy felesleges 230V ->5V adaptert ki sikerült zárni az életemből.
    Nevessetek ki, ilyen téren sötétzöld vagyok. Pl a 12V-os táp, ami a gépbe lehet áramot van egy póklábbal 4 ágra osztva. EGyet a PC, egyet a modem, és egyet a rooter kap. De nekem ez így jó. ;]

    Utána meg már ez vált megszokottá. Olyannyira, hogy a töltőfejet szinte csal utazás során keresem meg. Az akku semmi panasszal nem élt eme megszokás ellen. Gyakorlatilag nem veszem észre, hogy már két éve így nyüstölöm...

    "Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

Új hozzászólás Aktív témák