Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stanley-B.

    őstag

    válasz Novicsok #2402 üzenetére

    Igen, én is kizárólag így vásárolok.
    Kissé vicces, mikor egyszerre átveszek 20-25 légipostás küldeményt, főleg ha nem voltam otthon, mikor jött a postás és a postán kell átvennem ;]
    Mögöttem enyhe anyázások szálldogálnak a 10-12 ember alkotta sorból.

    XM-L T6: nem kértek, lefoglalták az egészet, eleve nem adták volna már oda a készülékeket. Lehetett választani, hogy aláírom a beleegyezést, hogy megsemmisítik (azaz ingyen telefonok a kollégáknak, családjaiknak), továbbá megfizetem a kártérítést (250-ről 80-ra lealkudva, a papíron még 250 volt...)
    A levelükben felsorolták a levédett jegyeket, amik alapján a menü ikonjaiból 3 hasonlított az iPhone-éhoz.
    Egyébként a komplett ügyvédi iroda ebből él, méghozzá nem is akárhogy, az első ügyintéző akivel beszéltem rendes volt, mondta, hogy kb. NAPI 3-4 ilyen esetük van, ki lehet számolni, hogy mennyi pénz keresnek csak azzal, hogy leveleket küldenek ki és alkudoznak a kártérítésről. Egyébként semmilyen papírt nem kaptam arról, hogy kifizettem nekik ezt az összeget, se arról, hogy a telefonok megsemmisítésre kerültek. Gyanítom, hogy ezek a pénzek adómentesen, tiszta haszonként tevődnek zsebre ott.

    Ezeket csak azért írtam, hogy ha valaki rendel keletről, lehetőleg légipostát válasszon, vagy ha nem, akkor ne DHL-t. Nem azt mondom, hogy 1 telefonnál ezt csinálják már, de nagyobb csomagoknál nagy az esély. Főleg, ha olyan telefonról van szó, ami kicsit is hasonlít bármire, akár az ikonja is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák