Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dominó85

    veterán

    válasz sasa311 #22233 üzenetére

    Xabi78
    Aztán meg ha olcsó lesz, akkor mindenki örül majd. De engem különösebben nem izgat a G4 csúszása, mert tökéletesen meg vagyok elégedve a G3-mal is. Nem vagyok benchhuszár, nálam az ár/érték arány mutató a fontos, illetve a hosszú üzemidő és jó anyaghasználat. A neves gyártók telói már rég 20k pont felett mászkálnak, ami hidegen hagyja a kínai gyártókat. Az MT6589 is úgy lett belőve, hogy olcsón a 2 illetve 4 magos telók teljesítménye közé essen kedvező árfekvéssel. Azt meg tudjuk, hogy fogyasztásban jobbak (értsd kevesebbet zabálnak) és a leghűvösebbek a piacon (lásd Gizchina teszt). Ha valakit zavar a G4 csúszása, vegyen más kínai telót azt csókolom, de ne rinyáljon itt, amikor egyértelmű volt, hogy csak nyáron jönnek ki a G4-vel.

    sasa311
    Ebben van igazság, mint ahogyan Xabi78 írásában is. De szerintem a lényeg, hogy a végén egy valamennyi szempontból korrekt készülék kerüljön a kezünk közé és korrekt áron (azaz minél olcsóbban ;] ).

    Az hogy kell-e majd nekem a G4? Ha nem lesz notification led és erősebb led villanó a kamera mellé bepakolva, akkor nem fog érdekelni. Na meg az előbb említett beárazáson is sok fog múlni... Májusban megjelenik, júniusra lesz elegendő teszt, Augusztus elejére meg talán egy olcsó készülék is. :DDD Egyelőre nem látom záros időn belül lecserélésre ítélve a G3-am. :N

    [ Szerkesztve ]

    * Péter - 06302461862 *

  • Sanyesz.

    őstag

    válasz sasa311 #22233 üzenetére

    Azon NEKÜNK innen Magyarországról kár agyalogni, hogy melyik kínai gyártó mikor dobja piacra egy-egy modelljét és miért éppen akkor. Ebbe sem beleszólásunk, sem bele látásunk nincs. Én is kíváncsian vártam történetesen a Jiayu G4 tényleges megjelenését, de nem dőlök a kardomba, ha ez csak májusban lesz (vagy amikor). :N
    A ködösítésben igen nagy szerepük van a webshopoknak. A Pandawill emlékeim szerint már január közepén elkezdte "pre-sale" árulni, akkor még február végi szállítással. :Y Ez a "rendeld meg, fizesd ki, aztán majd küldjük egyszer" szindróma. A Vaterán is lehetett "kapni" egy-két jól értesült eladónál. :W
    Legyen ez ebben az esetben a Jiayu cég baja, ha hagyja, hogy a négymagos telefonra várók türelmüket vesztve más modelleket rendeljenek be. Ettől még magát a Jiayu márkát én jónak tartom. :R

    [ Szerkesztve ]

    "Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

Új hozzászólás Aktív témák