Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oris

    aktív tag

    válasz miklosandras #1703 üzenetére

    Csak az érdekesség kedvéért... hogyan kell átállítani angolra?

    "Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

  • barobag

    csendes tag

    válasz miklosandras #1703 üzenetére

    Szia MIKLOSANDRAS és NOVICSOK!

    Köszi a segítséget, valahogy visszakínlódtam a 2.3.6-ot, IMEI helyreállítás OK. Egyébként a 2 kártyához 1 db IMEI szám tartozik, csak be kell jelölni a dual sim módot, és akkor mindkettőnél ugyanazt a számot használja, de működik.
    Most egy darabig biztos nem nyúlok hozzá a frissítésekhez, ez jó tanulópénz volt, kezdhettem mindent előröl, jó meló lesz (volt). Egyébként örülök hogy MIKLOSANDRAS-nak eszébe jutott egy helyre összemerni a frissítéseket, csak annyi kiegészítést tennék hogy a frissen tartás is jó lenne (mármint hogy megköszönjük ha a továbbiakban az újakat is hozzárakod) illetve röviden esetleg hogy melyik mire való (marketfix stb, csak az ami nem egyértelmű) - mondjuk a hurkáknak mint amilyenek vagyunk egy páran, és itt elnézést kérek a profiktól, mindenki sorolja be magát a megfelelő helyre
    Azért még érdekelne, hogy a 4.0 verzió számítógéppel történő összekötéséről (mármint, hogy nem viszi át a másolandó fájlokat könyvtárból könyvtárba) mi a meglátásotok, egyáltalán miért olyan olyan káoszos a fájlrendszer, vagy itt is csak az látszódik, hogy artista vagyok a témához.
    Novicsoktól továbbra is várom a 2450 mAh akkuról alkotott véleményét. Valamint neki is címzem a fentiekben leírtakat "a frissen tartás is jó lenne (mármint hogy megköszönjük ha a továbbiakban az újakat is hozzárakod".
    Még egyszer köszi az okosságokat, remélem egyszer én is eljutok oda, hogy tanácsokkal tudom segíteni az új ZOPO zp100 tulajokat. :C

Új hozzászólás Aktív témák