Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ájvé

    veterán

    válasz Upo #135785 üzenetére

    SoC terén sincs nagy változás, S636 lenne esetleg előre lépés de arról sincs sok info, 652/653 pedig nem jobb csak többet fogyaszt. S660 meg mint írtam inkább felső kategória alját képviseli, Mi Note 3 is oda lett belőve.
    Szóval nem tudom mit vársz, talán a Qualcommnak kellene panaszkodnod hogy nem tudtak közép kategóriába beújítani.
    Kinézet, képarány, meg kezelő gombok elhelyezése meg ízlés kérdése, ez az új trend (18:9 és minél nagyobb képernyő arány előlapon), ezzel pedig a felsorolt dolgok következnek. Ez is olyan mint a folyamatos telefon méret növekedés, régebben már 5" is nagynak számított, ma meg már alig akad készülék ebben a méretben.Ez se tetszik mindenkinek, de ez a trend. Vagy együtt élsz ezzel vagy nem és nem veszel ilyen készüléket, mást nem lehet erre mondani.
    MIUI meg megint egy külön történet, launchert cseréltem Mi 3-on és gyorsabb lett a készülék több szabad RAM-al, tényleg elég rossz irányba haladnak. Nekem csak a Mi Mix 2 tetszik már a Xiaomi kínálatából, de lassan mindenki lemásolja ezt is, szóval lesz alternatíva. Ezt kellene stock androiddal kiadnia, tuti siker lenne EU/US régióban :D

Új hozzászólás Aktív témák