Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Upo

    addikt

    válasz tibcsi0407 #131045 üzenetére

    A 4X-el se vagyok nagyon kisegítve, a 3 giga ramos fekete (b20 nélküli) abból is 160-170$, egy vicc lett az árazás, annyiért meg lehet találni 4 prime-ot is, és a 625 azért jobb mint a 435. A B20-ast meg biztos hogy drágábban is fogják adni.
    2 giga rammal nem veszek, most is 2 gigás van, ha nincs normális áron 3-4 giga ramos akkor nem cserélek, addig marad ami van. Igazából teljes mértékben kielégíti az igényeimet, megvan már jó ideje és jól működik, racionálisan nincs szükségem új telóra. Azért néha megindul a vezérhangya, de simán le tudom magam beszélni mert teljesen megfelel a redmi2 pro is. Azért ha valami kiemelkedő ajánlat becsenget akkor nem hagyom ki, de ilyen most nincs (azért ha abból az eu-s Z2-ből lenne fekete is ennyiért akkor most kib. nagy bajban lennék... :B )
    Vagy az eddigiekhez hasonlóan inkább a lányomnak cserélünk telót, és öröklöm a redmi3-ját (a redmi2 is tőle van mikor a 3-at kapta). De ő meg azt nagyon szereti, különösen a mintás hátlapját, úgyhogy nem lesz könnyű elcsábítani hogy cseréljen. Mondtam neki hogy van már redmi4, első kérdés volt hogy ugye annak is mintás a hátlapja? Mondtam hogy nem, ennyi is volt benne...
    Esetleg még megmutatom neki a fehér Z2-t az üveg hátlappal. Ő úgyis jobban kihasználja a telefon teljesítményét, nekem elég amikor cseréljük neki jobbra. Csak nem küldöm már el egy gagyesz levetett telóval a suliba... :DDD
    A vernee szerintem is túl van tolva, azért nem is gondoltam túl komolyan. Nézegettem a fórumokat, még talán a mars-al van a legkevesebb bibi, de úgy őszintén nem visz rá a lélek hogy ettől a gyártótól vegyek telefont.

    [ Szerkesztve ]

    Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Új hozzászólás Aktív témák