Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hesszan

    aktív tag

    válasz Graphics #107603 üzenetére

    annyira nem értek hozzá, de valahogy úgy magyarázták nekem, hogy valószínűleg ezért pontatlan, mert van a hardver meg van a rá írt sw(rom). Van olyan app ami nem a rom-on keresztül kérdezi le a poziciót (ahol a rom korrigál, kiegészít, optimalizál illetve beállítja a lekérdezési gyakoriságot számol a giro szenzor adatokkal, sőt pl egy gmaps esetén ráigazít az útra stb) Hanem natívan a hw-t kérdezi. és ekkor nem van az hogy a "pötty" nem stabilan áll egy helyben, mozgás közben pedig annyit mozog amennyit kell, hanem csúszkál, driftel, illetve gumiszalagszerűen nem olyan gyors mozgást mutat, nem azonnal indul mozgás esetén,megállás esetén túlcsúszik stb. Ez gyalog és autóval is tapasztalható. Természetesen gyorsan korrigál nagy átlagban jó helyen van ám mégis hátrányban van a snapihoz képest (és ez az amit esélyes h a rom kikorrigál). pl az s3 mini-n sétáltam előre egyenesen 100métert és a telón 99-et haladtam. gps ki/be és behúzott a megfelelő helyre

    u.i.: nem azt mondta hogy nem müködik a gps- hanem hogy nekem nem elég pontos. a fentieket tessék az én hülyeségemként kezelni, nem vitatkozni vele, legyinteni. A topikhoz annyi tartozik, hogy a én teló igényemnél feltétel a snapi chipset. :)

    Sungdurung

Új hozzászólás Aktív témák