Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spiritex

    veterán

    válasz LonGleY #38179 üzenetére

    Nem gond, hogy szaggat, mert úgyis áll a kép, és csak akkor mozog, ha a betörő mozog, ami azért elég ritkán van... Úgyhogy akkor lehet, hogy elég is lesz ez nekem.

    Szerk.:
    Mondjuk néha ránézni, hogy minden rendben van-e. Mert mit lehet még csinálni? Kukkolni az asszonyt? Egy Vitamin D is jelez, ha mozgást érzékel, tudom, de azt nem találtam meg android-ra.

    [ Szerkesztve ]

    Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

  • fRooStzzZ

    senior tag

    válasz LonGleY #38179 üzenetére

    Nem is lenne azzal semmi baj, mert 16 +16gb hely van rajta..
    Csak ugye amikor ott van az illeto, akkor kezdjen el szorakozni vele a csaj, hogy most elinditom, dugjam el, lassa azt a reszt a kamera amit kell, es ne csak a cipot mutassa.. tehat el kene dugni a telefont megfelelo beallitasok mellett.
    Na most ugye ez ugy nez ki, hogy szoktak ott lenni egy paran.. Persze olyankor a srac nem megy be a pultba, csak amikor nincs senki.. Igy egesz napra nem jo ott hagyni a kamerat folyamatosan, mert ki tudja fog-e jonni, vagy epp lesz ott valaki, vagy ilyesmi. Raadasul en igertem meg a csajnak, hogy ha kell akkor a Note2-met ott hagyom neki.. most akkor meddig is hagyjam ott? Hogy tegye el? Ha a srac kerdezi, mit keres a csajnal az en telefonom stb.. Az a legrosszabb az egeszben, hogy haver a srac.. Nekem is meg pultos lanynak is..
    De mar honapok ota majdnem minden valtasnal (2naponta) ezer ft-al megy haza... Nem tud fizetni semmit, mar a behajtasi is a nyakan van.
    Ment a filo, stand van eltolva, fonok nem jol standol, elfelejt valamit felirni.. De mindig??
    Azt most epp meg volt szamolva a valtopenz reggel, amit a fonok hagyott ott.
    A srac azt mondta fazik, es bekapcsolta a hosugarzot a pult alatt.. A penztarca ugye ott, a csaj kint ul az asztalnal.. Es mig "kapcsolgatta" a ventit, addig lenyulta a lovet.. A csaj nem is gondolt ra hogy o lehet az, mert ugye nagy haverok stb- Csak amikor jottek a felrebeszelesek a pizza rendelessel kapcsolatban, vissza adta a tartozasat is briginek stb, akkor kezdett el gondolkodni a csaj, hogy honnan lett most ennek hirtelen penze.. Megszamolta, es hianyzik a penz.. Akkor mondja nekem, hogy ugy nez ki megvan ki viszi a penzt..
    Nem akartuk elhinni.. No de ez mindegy, nem ide tartozik..

    tehat azert is neztunk volna valami webes feluletrol, vagy valamirol indithato kamera appot, hogy ne egesz nap menjen a felvetel..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák