Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • svgyula

    addikt

    válasz crok #168989 üzenetére

    Szia! Én a TCL 43C645 Google TV 2023-as TV-ről tudok nyilatkozni! Szeptember óta 3db frissítés jött de igen sok a nyűg!
    Teljes kikapcsolás után mert én ezt használom(tudom van rövid rész is!) Szinte minden indítás után valamilyen alkalmazás nem indul el! Ráadásul az idióta rendszer akkor is feldobja az üzenetet ha monitorként használom! Azt, hogy külső billentyűzetet használva ~5-10perc között lefagy az alkalmazás csak hab a tortán! A YT reklámmentes verziót csak billentyűzettel lehet rendesen kezelni na ott nem fagy le de a böngésző, VLC, igen! Az a másik, hogy nem lehet csak igen korlátozott alkalmazást használni, a launchert nem lehet alapértelmezettnek és egyébként semmit beállítani, nincs háttérben futó alkalmazás megjelenítés. Ha pl valamikor használtam a youtube-ot és átkapcsolom monitornak, a telefonon simán elindítja újra a lejátszást DE! csak a hangot keveri bele a PC-HDMI kombóba! Ilyenkor sokszor csak a kikapcsolás a megoldás mert ugye nincs "futó alkalmazás" bezárásra lehetőség. Az már csak hab a tortán, hogy a billentyű+tapi kombó és a gyári távirányító(mindkettő bluetooth) egyik másik alkalmazásnál duplán jelenik meg és mindkettőt kell használni más alkalmazásnál pedig a gyári egyáltalán nincs jelen csak a billentyűzet. Tehát lehet a win 3.1 nem kezelte a netet rendesen de ez a 98-at nem éri el :N Nagyjából a 4.1-óta van androidos cuccom de ez minden alatt van.
    Nyilván aki netflix és társait nézeget annak "coddálatos", én SSD letöltött sorozatokat néznék de inkább monitorként PC-ről!

    [ Szerkesztve ]

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

  • Fall-N

    veterán

    válasz crok #168989 üzenetére

    Azért ez már túlmutat az átlag felhasználón, ez már heavy user. :D

Új hozzászólás Aktív témák