Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolfskin

    őstag

    sziasztok,

    amióta megszűnt asztali gépre az opera, áttértem a Firefoxra és 90%-ban tudja is, amit amaz tudott. megszoktam és felfedeztem, hogy androidra is van és ez az, amelyik tableten leginkább hasonlít egy asztali böngészőhöz.

    viszont van a tableten egy rákfene (samsung note 10.1 N-8020), egy szándékos bug, a képernyőmegosztó, vagy képernyő-felező alkalmazás, amit a fejlesztők gondolom a userek szívatására találtak ki. más értelmét nem látom.
    elfoglalja lent, középen a HOME gomb helyét, feleslegesen felugrál és kapcsolhatatlan.
    és ami a legrosszabb, hogy a firefoxban (mivel az is kompatibilis vele) folyamatosan egy lebegő gombot tart a jobb alsó sarokban, amivel épp kitakarja a képernyő billentyűzet (Hacker keyboard) egyik gombját (jobb nyíl) ezzel tulajdonképpen lehetetlenné teszi a használatát, a gépelést, így végső soron a firefox használatát is. a beállításokban sajnos semmilyen opció nincs, sem a gép, sem a böngésző menüjében.

    kérdésem: kikapcsolható (akár törléssel, letiltással) ez képernyőfelező baromság, vagy legalább eltüntethető-e a lebegő gombja?

    [ Szerkesztve ]

    ''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

Új hozzászólás Aktív témák